Mykonos Ornos Turquoise Home

Principalele facilități

  • 40 m²
  • 1 dormitor
  • 1 baie
  • 3 guests
  • 2 paturi

Locație

    Church of Paraportiani se află la o distanță de 10 minute cu mașina, iar Archaeological Site of Delos este la 2.7 km distanță.

    Oaspeții vor găsi Sea & Spa Mykonos-Athens accesibil, datorită amplasării sale convenabilă, la doar 250 de metri distanță. Mica Veneţie se află la 2.5 km distanță.

    În plus, veți găsi prosoape de baie.

    Oaspeții au acces la opțiuni de self-catering, cum ar fi un frigider în mini-bucătărie. Aeroportul National Mykonos este accesibil la mai puțin de 5 km.

    Informații importante

    Check-in: de la 14:00 până la 18:00
    Check-out: de la 11:00 până la 12:00
    Număr de înmatriculare00000039416

    Opțiuni de cameră la Mykonos Ornos Turquoise Home

    În plus, veți găsi prosoape de baie.

    Check-in
    Check-out
    Oaspeți
    2 guests

    Adulți:

    2

    Copii:

    0
    Mykonos Ornos Turquoise Home Facilități foto Mykonos Ornos Turquoise Home Cameră foto Mykonos Ornos Turquoise Home Coridoare foto Mykonos Ornos Turquoise Home Bucătărie foto Mykonos Ornos Turquoise Home Coridoare foto Mykonos Ornos Turquoise Home Facilități foto Mykonos Ornos Turquoise Home Coridoare foto Mykonos Ornos Turquoise Home Facilități foto Mykonos Ornos Turquoise Home Cameră foto Mykonos Ornos Turquoise Home Chiuvete foto
    Apartament cu un dormitor

    Dimensiune: 40 m²

    Tip de pat: 1 Pat dublu

    Mai multe informații +

    Locația Mykonos Ornos Turquoise Home

    Atracții
    Restaurante excelente
    Transport
    Afișați locurile din apropiere

    Locuri din apropiere

    Atracții (9)

    Korfos Beach
    700 m
    Nammos Village
    1.8 km
    Wind
    1.8 km
    Mykonos Sunset
    1.9 km
    Morile din Mykonos
    2 km
    Paralia Megali Ammos
    2 km
    Mykonos Windmills
    2.4 km
    Little Venice
    2.6 km
    Flora Super Markets
    2.7 km

    Recenzii ale oaspeților despre Mykonos Ornos Turquoise Home

    Aici puteți găsi recenzii verificate pe care utilizatorii noștri le-au postat pe acest site.

    Nu există comentarii încă :(

    Dacă ai stat la acest hotel, te rugăm să ne împărtășești experiența ta.

    Scrieți o recenzie

    Scrieți o recenzie

    Când ați călătorit?

    Punctul dumneavoastră de rating

    Foarte rău
    Excelent

    Datele dumneavoastră

    De unde ești?
    Vă mulțumesc! Vă mulțumim că v-ați făcut timp să ne împărtășiți experiența dumneavoastră. Recenzia dvs. va fi publicată în curând.

    Revizuirea nu a fost trimisă.

    Vă rugăm să încercați din nou.

    Întrebări frecvente

    • Hotelul Mykonos Ornos Turquoise Home are o terasă?
      Da, hotelul Mykonos Ornos Turquoise Home oferă acces la o terasă, cu chicinetă.
    Vă mulțumim pentru abonare
    Monedă
    • USD Dollar american
    • EUR Euro
    • GBP Liră serlină
    • AUD Dolar australian
    • CAD Dolar canadian
    • BRL Real brazilian
    • CNY Yuan renminbi
    • CZK Coroană cehă
    • DKK Coroană daneză
    • HKD Dolar din Hong Kong
    • ILS Sheqel nou israelian
    • JPY Yen japonez
    • MYR Ringgit malaezian
    • NZD Dolar neozeelandez
    • NOK Coronă norvegiană
    • PLN Zlot polonez
    • RON Leu românesc
    • RUB Rublă rusă
    • SAR Rial saudit
    • SGD Dolar singaporez
    • ZAR Rand sud-african
    • KRW Won sud-coreean
    • SEK Coroană svedeză
    • CHF Franc elvețian
    • TRY Liră turcească
    • UAH Hryvnia ukrainian
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Baht tailandez
    Selectați limba
    Verificați cele mai bune tarife disponibile
    Introduceți datele dvs. pentru a vedea prețurile
    Check-in
    Check-out
    Oaspeți
    2 guests

    Adulți:

    2

    Copii:

    0
    Mykonos Ornos Turquoise Home